خدمات تخصصی ما

سیرود لجستیک با ارائه خدمات  تخصصی در زمینه‌های مختلف، به شما کمک می‌کند تا تجارت خود را به سطحی بالاتر ارتقا دهید.سیرود لجستیک با بهره‌گیری از تیمی مجرب و متخصص، همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات سیرود لجستیک ، می‌توانید به وب‌سایت این شرکت مراجعه کنید یا با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.ما راه حل های متناسب با نیازهای مشتری را با ادغام حمل و نقل، ذخیره سازی، مدیریت موجودی و توزیع ارائه می دهیم.

خدمات حمل و نقل بین المللی ما

ما تمام سعی خود را میکنیم تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.

ویژگی ها را کاوش کنید

مدیریت کامل پروژه

پروژه سیرود لجستیک یک ابتکار عمل جدید است که با هدف ارتقای سطح تجارت در ایران آغاز شده است. این پروژه با ارائه خدمات تخصصی به صاحبان کالا ، به آنها کمک می‌کند تا تجارت خود را به سطحی بالاتر ارتقا دهند.پروژه نسیرود لجستیک خدمات متنوعی را به صاحبان کالا ارائه می‌دهد.

استفاده از خدمات پروژه سیرود لجستیک مزایای متعددی برای صاحبان کالا  دارد.

تماس با ما
  شرکت حمل و نقل بین المللی سیرود لجستیک با هدف حمل و نقل بین المللی زمینی کالا و خدمات مرتبط تاسیس شده و مجوز فعالیت در امور کریر و فورواردر می باشد.
  مجموعه فوق دارای کارمندانی با تجربه و مسلط به امور حمل و نقل بین الملل و همچنین دارای دفتر و انبار اختصاصی، دفتر ستادی در تهران و تبریز و دفتر نمایندگی در ایتالیا، ترکیه، بلغارستان، آذربایجان و گرجستان و نمایندگی در گمرکات کل کشور می باشد.
  این شرکت سرویس های زمینی خود را به صورت فول و گروپاژ از سراسر قاره اروپا و همچنین ترکیه با نرخی کاملا رقابتی به ایران و برعکس به مشتریان خود ارائه می دهد.
  خدمات مربوط به حمل و نقل زمینی ما، به صورت هفتگی از مراکز اصلی بویژه در ایتالیا، ترکیه به ایران و کشورهای دیگر برقرار می باشد.
  همچنین سرویس هوایی و کشتیرانی این شرکت بصورت منظم از سرتاسر دنیا به ایران و بالعکس دایر می باشد

  راه های ارتباطی

  آدرس دفتر

  تهران ـ بلوار میرداماد - خیابان دوم - پلاک 15 - طبقه 3 - واحد 8

  شماره تلفن

  02122229600

  ادرس ایمیل

  info@searoadco.com

  ادرس ایمیل

  info@searoadlogistics.ir

  تمامی حقوق برای طراح سایت سیرود لجستیک محفوظ می باشد.