ترانزیت داخلی

  • در ترانزیت داخلی کالاها از یک گمرک به گمرک های دیگر منتقل می شوند و این موضوع غالبا امری زمان بر است.
4

ترانزیت خارجی

  • در این نوع ترازیت کالاها از کشوری به کشور دیگر مننقل می شوند. از آن جایی که این موضوع به معنای صادرات و واردات کالا نمی باشد، برای آن هیچ حقوق گمرکی در نظر گرفته نشده و معاف از همه آن موارد است.
چگونه با ما در ارتباط باشید!

۰۲۱-22229600

searoadco@

ترانشیپ

  • ترانشیپ عبارت است از انتقال کالا از یک وسیله نقلیه به وسیله نقلیه دیگر. این نوع نقل وانتقال بیشتر در حمل ونقل ترکیبی رایج است که در آن از وسایل نقلیه مختلف از جمله کشتی، هواپیما، قطار، کامیون، تریلر و سایر وسایل برای ارسال کالا به مقصد استفاده می شود .جریان انتقال غالباٌ با تخلیه و بارگیری مجدد همراه بود و به دو شکل انتقال مستقیم وانتقال غیر مستقیم می باشد.

3

مرجوعي

  • بنا به ماده ۵۲ قانون امور گمرکی، مرجوعي رويه‌اي است كه براساس آن كالاي وارده موجود در گمرك را تا هنگامي كه با اجراي مقررات متروكه به‌ فروش نرسيده است، مي‌توان به‌ عنوان اعاده به خارج به گمرك اظهار و ترخيص نمود. نحوه اجراي اين ماده در حدود مقررات اين قانون در آيين‌نامه اجرائي تعيين مي‌گردد.

شرکت حمل و نقل بین المللی سیرود لجستیک با هدف حمل و نقل بین المللی زمینی کالا و خدمات مرتبط تاسیس شده و مجوز فعالیت در امور کریر و فورواردر می باشد.
مجموعه فوق دارای کارمندانی با تجربه و مسلط به امور حمل و نقل بین الملل و همچنین دارای دفتر و انبار اختصاصی، دفتر ستادی در تهران و تبریز و دفتر نمایندگی در ایتالیا، ترکیه، بلغارستان، آذربایجان و گرجستان و نمایندگی در گمرکات کل کشور می باشد.
این شرکت سرویس های زمینی خود را به صورت فول و گروپاژ از سراسر قاره اروپا و همچنین ترکیه با نرخی کاملا رقابتی به ایران و برعکس به مشتریان خود ارائه می دهد.
خدمات مربوط به حمل و نقل زمینی ما، به صورت هفتگی از مراکز اصلی بویژه در ایتالیا، ترکیه به ایران و کشورهای دیگر برقرار می باشد.
همچنین سرویس هوایی و کشتیرانی این شرکت بصورت منظم از سرتاسر دنیا به ایران و بالعکس دایر می باشد

راه های ارتباطی

آدرس دفتر

تهران ـ بلوار میرداماد - خیابان دوم - پلاک 15 - طبقه 3 - واحد 8

شماره تلفن

02122229600

ادرس ایمیل

info@searoadco.com

ادرس ایمیل

info@searoadlogistics.ir

تمامی حقوق برای طراح سایت سیرود لجستیک محفوظ می باشد.